637535-2026 - Ergebnis
Rumänien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Achizitie publica carne si produse din carne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie publica carne si produse din carne
Beschreibung: Prezenta licitatie are ca obiect asigurarea necesitatilor de carne de pasare refrigerata , carne de porc, carne de vita, produse pe baza de carne de pasare, produse pe baza de carne de porc, produse pe baza de carne de miel si peste congelat pentru Cantina de Ajutor Social si centrele din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste, pe o perioada de 12 luni. Nr. de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de : 16 Termenul limita exprimat in numar de zile in care Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet la toate solicitarile de clarificari este in a 9 a zi inainte de depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 58/27491
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Carne pasare refrigerata
Beschreibung: Achizitie publica carne pasare refrigerata necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Los: LOT-0002
Titel: CARNE DE PORC REFRIGERATA
Beschreibung: Achizitie publica carne de porc refrigerata necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0003
Titel: Carne de vita refrigerata
Beschreibung: Achizitie publica carne de vita refrigerata necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0004
Titel: PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE PASARE
Beschreibung: : Achizitie publica produse pe baza de carne de pasare necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE PORC
Beschreibung: Achizitie publica produse pe baza de carne de porc necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15131400 Schweinefleischerzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE MIEL
Beschreibung: Achizitie publica produse pe baza de carne de miel necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15115100 Lammfleisch
Los: LOT-0007
Titel: Peste congelat
Beschreibung: Achizitie publica peste congelat necesara asigurarii hranei beneficiarilor Cantinei de Ajutor Social si Centrelor din subordinea Directiei de Asistenta Sociala Targoviste
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch