637552-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Straßenmobiliar – Raamovereenkomst ROK PZI 11-2026 Wegbebakening en bebording 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ROK PZI 11-2026 Wegbebakening en bebording 2027-2028
Beschreibung: De Provincie Zeeland is voornemens een opdracht te verstrekken voor een raamovereenkomst met een enkele leverancier voor het leveren van wegbebakening en bebording met bijkomende zaken inclusief buis- en flespalen met bijbehorende bevestigingsmiddelen op de wegsteunpunten van de Provincie Zeeland in de periode 2027 – 2028. Het plaatsen van de bebording behoort niet tot de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU Openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928430 Wegeleuchten, 34928470 Beschilderung, 34928471 Beschilderungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0000