637562-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – Elektrické odsávačky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrické odsávačky
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka elektrických odsávaček včetně příslušenství, spotřebního materiálu dle technické specifikace, a dále pak poskytování záručního, pozáručního a mimozáručního servisu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Z011-26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.4.1. Předpokládaná hodnota plnění z kupní smlouvy 1 685 000,- Kč bez DPH 1.4.2. Předpokládaná hodnota plnění ze servisní smlouvy 839 979,- Kč bez DPH 1.4.2.1 Předpokládaná hodnota změny závazku ze smlouvy 83 998,- Kč bez DPH 1.4.3. Předpokládaná hodnota plnění z ks na dodávky spotřebního materiálu 2 246 610 Kč bez DPH 1.4.3.1 Předpokládaná hodnota změny závazku ze smlouvy 279 993,- Kč bez DPH
637562-2026 - Competition
Czechia – Medical equipments – Elektrické odsávačky
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Elektrické odsávačky
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Z011-26
Options: