2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi telefonii komórkowej na numerach aktualnie eksploatowanych oraz świadczenie usług mobilnej transmisji danych oraz bezprzewodowego dostępu do sieci Internet na nowych numerach w latach 2027-2029
Beschreibung: Świadczenie usługi telefonii komórkowej na numerach aktualnie eksploatowanych oraz świadczenie usług mobilnej transmisji danych oraz bezprzewodowego dostępu do sieci Internet na nowych numerach w latach 2027-2029
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste, 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - Świadczenie usługi telefonii komórkowej na 21020 numerach aktualnie eksploatowanych
Beschreibung: świadczenie usługi telefonii komórkowej na 21020 numerach aktualnie eksploatowanych,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 72400000 Internetdienste
Los: LOT-0002
Titel: Część II - świadczenie usług mobilnej transmisji danych oraz bezprzewodowego dostępu do sieci Internet na 4500 numerach
Beschreibung: świadczenie usług mobilnej transmisji danych oraz bezprzewodowego dostępu do sieci Internet na 4500 numerach
637574-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
Additional classification (cpv): 72400000 Internet services, 72318000 Data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72318000 Data transmission services, 72400000 Internet services
Lot: LOT-0002