See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYROBY J.U. DO ELEKTROCHIRURGII I OPERACJI LAPAROSKOPOWEJ
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku do elektrochirurgii i operacji laparoskopowych Szpitala Specjalistycznego w Pile
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego dla Szpitala Specjalistycznego w Pile
Interne Kennung: EZP.III-241/53/25zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: EZP.III-241/53/25 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: EZP.III-241/53/25 zadanie 3