637598-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Abfallumschlagstelle – Izgradnja 3 pretovarne stanice u obuhvatu RCGO Orlovnjak
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja 3 pretovarne stanice u obuhvatu RCGO Orlovnjak
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova na izgradnji tri pretovarne stanice (Beli Manastir, Đakovo i Stari Jankovci) u obuhvatu Regionalnog centra za gospodarenje otpadom „Orlovnjak“. Tehničke specifikacije nalaze se u projektima koji su sastavni dijelovi ove Dokumentacije o nabavi. Ukoliko je tehnička specifikacija u dokumentaciji o nabavi, odnosno troškovnicima ovog postupka nabave formirana preko nacionalne norme kojima su prihvaćene europske norme, europska tehnička odobrenja, zajedničke tehničke specifikacije, međunarodne norme, druge tehničke referentne sustave koje su utvrdila europska normizacijska tijela, ili ako bilo koji od prethodnih ne postoje nacionalne norme, nacionalna tehnička odobrenja ili nacionalne tehničke specifikacije koje se odnose na uporabu robe, kriteriji jednakovrijednosti se dokazuju u skladu sa člankom 213. ZJN 2016. U svakom slučaju, ako i nije egzaktno navedeno u Troškovniku, smatra se da je svaka takva uputa sukladno članku 209. ZJN 2016 popraćena izrazom „ili jednakovrijedno“ te da su ponuditelji slobodni nuditi jednakovrijedna rješenja. Naručitelj ne smije odbiti ponudu zbog toga što ponuđeni radovi/roba nisu u skladu s tehničkim specifikacijama na koje je uputio, ako ponuditelj u ponudi na zadovoljavajući način dokaže, bilo kojim prikladnim sredstvom, što uključuje i sredstva dokazivanja iz članka 213. ZJN 2016, da rješenja koja predlaže na jednakovrijedan način zadovoljavaju zahtjeve definirane tehničkim specifikacijama.
Interne Kennung: 01/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232470 Abfallumschlagstelle
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Izgradnja pretovarne stanice Stari Jankovci
Beschreibung: Izgradnja pretovarne stanice Stari Jankovci sukladno projektnoj dokumentaciji i troškovnicima. Zbog prevelikog opsega za postavljanje na EOJN RH kompletna projektna dokumentacija dostupna je na poveznici: https://www.ekos-orlovnjak.hr/index.php/javna-nabava/objave-javne-nabave
Interne Kennung: 01/2025-3