6376-2025 - Wettbewerb
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Dostawy mięsa i wędlin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy mięsa i wędlin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wędlin do Szkoły Policji w Pile. 2. Postępowanie zostało podzielone na trzy części: CZĘŚĆ NR 1 – wieprzowina i wołowina; CZĘŚĆ NR 2 – drób; CZĘŚĆ NR 3 – wędliny. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną część, lub więcej części zamówienia. Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej odrębnie dla każdej z części zamówienia. 3. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr: 2A do SWZ - dotyczy Części nr 1.; 2B do SWZ - dotyczy Części nr 2; 2C do SWZ - dotyczy Części nr 3. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. 5. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. 6. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. 7. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania aktualnego zaświadczenia o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli właściwych władz – zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1448) lub aktualnej decyzji administracyjnej o wpisie do rejestru zakładów albo o zatwierdzeniu zakładu wydanej przez powiatowego lekarza weterynarii wraz z nadanym numerem identyfikacyjnym zgodnie z art. 21 ust. 4 ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 872). Wykonawca musi podlegać stałemu nadzorowi właściwych władz. 8. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. 9. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. 10. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung2/JZ-1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15111100 Rindfleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste
5. Los
LosLOT-0001
TitelWieprzowina i wołowina
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego do Szkoły Policji w Pile. 2. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A do SWZ. 3. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych - karty produktów lub inne dokumenty, zawierające w szczególności informacje takie jak nazwa produktu, nazwa producenta, wykaz składników z wyszczególnieniem alergenów, ilość (masa/pojemność) netto produktu - dotyczy pozycji nr 2 w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, stanowiącej załącznik nr 2A do SWZ - flaki wołowe. Mając na uwadze art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe nie podlegają uzupełnieniu.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15111100 Rindfleisch
Menge11 990 Kilogramm
LosLOT-0002
TitelDrób
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa drobiowego do Szkoły Policji w Pile. 2. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2B do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Menge15 800 Kilogramm
LosLOT-0003
TitelWędliny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wędlin do Szkoły Policji w Pile. 2. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2C do SWZ. 3. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą nw. przedmiotowych środków dowodowych: 1) karty produktów lub inne dokumenty, zawierające w szczególności informacje takie jak nazwa produktu, nazwa producenta, wykaz składników z wyszczególnieniem alergenów, ilość (masa/pojemność) netto produktu - dotyczy wszystkich pozycji wymienionych w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, stanowiącej załącznik nr 2C do SWZ; 2) Próbki przedmiotu zamówienia. Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale IV SWZ. Mając na uwadze art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe nie podlegają uzupełnieniu.
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Menge14 050 Kilogramm