See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 230153GRS Wijkhoppers - Vrijwillige transparantie
Beschreibung: De opdracht betreft het volgende: • Dienstverlening op basis van full operational lease, gebaseerd op 24 nieuwe volledig elektrisch aangedreven personenvoertuigen, in de RDW categorie L7e. • De voertuigen betreffen het merk en type: Selvo S4DC, en hebben zitplaatsen voor 1 bestuurder en 3 passagiers. • De voertuigen worden geleverd met een lithiumbatterij, en diverse maatwerkaanpassingen waaronder een ergonomische bestuurdersstoel, airco, boordcomputer Taxi (BCT) en zomer- en winterbanden. • Full operational lease is gebaseerd op 60 maanden en 15.000 kilometer per jaar, en is inclusief all-in onderhoud. • Het all-in onderhoud betreft volledig preventief/planmatig en correctief onderhoud, inclusief vervanging van banden, en een gegarandeerde minimale operationele actieradius. • De dienstverlening betreft ook aanvullende service zoals pechhulp binnen 2 uur en vervangend vervoer in de zelfde voertuigcategorie, als ook actuele rapportages betreffende voertuiginformatie. 24 nieuwe volledig elektrisch aangedreven personenvoertuigen op basia van full operational lease is gebaseerd op 60 maanden en 15.000 kilometer per jaar, en is inclusief all-in onderhoud.
Interne Kennung: 230153GRS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 230153GRS Wijkhoppers
Interne Kennung: 1