637612-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Aanstelling externe firma voor community building en begeleiding (pre)startende ondernemers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling externe firma voor community building en begeleiding (pre)startende ondernemers
Beschreibung: Het doel van het BAAS traject is het creëren van meer en kwalitatiever ondernemerschap door het opzetten van een regionaal Waas eco-systeem voor startende ondernemers. Uitgangspunt is dat het traject complementair is aan wat reeds bestaat en dus focust op samenwerking met stakeholders uit de regio. Naar de (pre)starters dient het traject laagdrempelig (gratis) en toegankelijk (voor elke ondernemer) te zijn. Het vernieuwde traject bouwt verder op wat sinds 2021 in Sint-Niklaas opgebouwd is en bestaat uit een keuzemenu van diverse bouwblokken.
Interne Kennung: PPP1BL-80/6030/2026/049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/049_1