2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań dla gminy Bieliny
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: udzielenie Gminie Bieliny kredytu długoterminowego na łączną kwotę 7 970 216,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów. Kredyt winien być postawiony do dyspozycji Zamawiającego: w okresie od podpisania umowy do dnia 30 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: ZP 271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001