See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Sanoku w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia ogólnego w Powiecie Sanockim”
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoka w podziale na 10 części: 1) Zadanie 1 – dostawa mebli, 2) Zadanie 2 – dostawa pomocy dydaktycznych biologia, 3) Zadanie 3 – dostawa pomocy dydaktycznych chemia, 4) Zadanie 4 – dostawa pomocy dydaktycznych fizyka, 5) Zadanie 5 – dostawa programów edukacyjnych, 6) Zadanie 6 – dostawa sprzętu i wyposażenia chemia, 7) Zadanie 7 – dostawa sprzętu i wyposażenia fizyka, 8) Zadanie 8 – dostawa sprzętu komputerowego, 9) Zadanie 9 – dostawa sprzętu i wyposażenia biologia, 10) Zadanie 10 – dostawa wyposażenia biurowego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 3. Zasady prowadzenia postępowania, wskazane w niniejszej swz, są takie same dla każdego Zadania (chyba, że w treści swz wskazano inaczej). UWAGA: Jeżeli w swz nie ma wskazania, do której części zamówienia odnosi się określony zapis, należy przyjąć, iż zapis ten dotyczy wszystkich części niniejszego zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 428995-2025
Interne Kennung: OR-II.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 33696300 Chemische Reagenzien, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 38634000 Optische Mikroskope, 38634000 Optische Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa mebli,
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Zakup mebli szt 1 Biurko nauczyciela szt 1 Krzesło dla nauczyciela szt 1 Stoliki uczniowskie szt 34 Krzesła uczniowskie szt 34 Szafki wiszące szt 4 Stolik szkolny szt 1 Krzesła uczniowskie szt 5 Szafa zamknięta na klucz KL18 szt 1 Krzesło dla nauczyciela szt 1 Szafki wiszące szt 3 Krzesło szkolne szt 34 Stół 1-osobowy z regulacją szt 34 Stół demonstracyjny do pracowni chemicznej szt 1 Krzesło obrotowe szt 1 Szafa na odczynniki szt 1 Szafa na szkło laboratoryjne przeszklona szt 2
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – dostawa pomocy dydaktycznych biologia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: MODEL SZKIELETU CZŁOWIEKA NA STOJAKU szt 1 MODEL TUŁOWIA LUDZK. Z GŁOWĄ, 28-CZ.,WLK. NAT., WYMIENNA PŁEĆ, OTWARTE PLECY I SZYJA (II) szt 1 MODEL CZASZKI LUDZKIEJ, 3-CZ. szt 2 MODEL MÓZGU LUDZKIEGO, 8-CZĘŚCIOWY, NA PODSTAWIE szt 2 MODEL SERCA LUDZKIEGO, 4-CZĘŚCIOWY, POWIĘKSZONY 2-KROTNIE szt 3 MODEL SERCA I PŁUC Z OTOCZENIEM, 7-CZĘŚCIOWY szt 1 MODEL SZKOLNY UCHA LUDZKIEGO, 4X, 4-CZ, szt 1 UKŁAD POKARMOWY CZŁOWIEKA – ZESTAW MODELI NA TABLICY szt 1 MODEL BLOKOWY SKÓRY LUDZKIEJ szt 1 MODEL DNA Z OZNACZONYMI ZASADAMI szt 1 MITOZA – ZESTAW 8 KOLOROWYCH MODELI szt 1 MEJOZA – 10 MODELI NA TABLICY szt 1 MODEL KWIATU Z ZALĄŻNIĄ I ZALĄŻKIEM szt 1 SZKIELET NATURALNY W TWORZYWIE: RYBA szt 1 SZKIELET NATURALNY W TWORZYWIE: ŻÓŁW szt 1 SZKIELET NATURALNY W TWORZYWIE: GOŁĄB szt 1 SZKIELET NATURALNY W TWORZYWIE: ROPUCHA szt 1 SZKIELET NATURALNY W TWORZYWIE: KRÓLIK szt 1 MODEL DNA – DUŻY szt 1 CYKL ŻYCIOWY PSZCZOŁY MIODNEJ I PRODUKTY PSZCZELE - 11 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 CYKL ŻYCIOWY JEDWABNIKA, 4 OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 CYKL ŻYCIOWY JEDWABNIKA – WERSJA ROZSZERZONA, 13 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 CYKL ŻYCIOWY MOTYLA - BIELINKA KAPUSTNIKA, 4 OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 RÓŻNORODNOŚĆ OWADÓW - 7 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 PRZYSTOSOWANIE ODNÓŻY OWADÓW DO TRYBU ŻYCIA - 7 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 APARATY GĘBOWE OWADÓW - 4 OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 SKRZYDŁA OWADÓW - 5 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 ROZWÓJ ŻABY - OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 PASOŻYT: GLISTA - 2 OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 CYSTICERCUS - POSTAĆ LARWALNA TASIEMCA (WĄGIER) szt 1 RÓŻNORODNOŚĆ STAWONOGÓW - 6 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 KRÓLESTWO ZWIERZĄT - KOLEKCJA 20 PRZEDSTAWICIELI ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 SERCA - PORÓWNANIE, 5 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 MÓZGI - PORÓWNANIE, 5 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 KRAB PUSTELNIK Z UKWIAŁEM - OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 PARECZNIK I KROCIONÓG - 2 OKAZY ZATOPIONE W TWORZYWIE szt 1 FAUNA MORSKA - KOLEKCJA 8 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 KOLEKCJA STAWONOGÓW - 30 OKAZÓW ZATOPIONYCH W TWORZYWIE szt 1 ZESTAW PREPARACYJNY, 20-ELEMENTOWY szt 10 BEZKRĘGOWE ORGANIZMY – ZESTAW 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 KRĘGOWCE – ZESTAW 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 BOTANIKA – 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 KOMÓRKI ROŚLINNE – 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 PASOŻYTY ZWIERZĘCE – 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 BUDOWA CZŁOWIEKA, ORGANY I TKANKI – ZESTAW 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 BIOLOGIA PRZEKROJOWO – 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 BIOLOGIA - 20 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 OWADY-BUDOWA – ZESTAW 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 BAKTERIE – 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 GADY I PTAKI – ZESTAW 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 ZESTAW 15 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH GRZYBY (13+2) szt 2 RYBY I PŁAZY – ZESTAW 10 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 ŚWIAT ROŚLIN JEDNOLIŚCIENNYCH – 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2 ŚWIAT ROŚLIN DWULIŚCIENNYCH – 25 PREPARATÓW MIKROSKOPOWYCH szt 2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – dostawa pomocy dydaktycznych chemia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Modele orbitali atomowych szt 1 Modele wiązań chemicznych szt 1 Chemia zestaw plansz szt 1
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – dostawa pomocy dydaktycznych fizyka
Beschreibung: Fizyka w Walizce 1: Mechanika ciał stałych szt 1 Fizyka w Walizce 2: Mechanika płynów i gazów szt 1 Fizyka w Walizce 3: Ciepło szt 1 Fizyka w Walizce 4: Elektrostatyka szt 1 Fizyka w Walizce 5: Elektryczność cz.1 szt 1 Fizyka w Walizce 6: Elektryczność cz. 2 rozszerzenie szt 1 Fizyka w Walizce 7: Magnetyzm szt 1 Fizyka w Walizce 8: Magnetyzm, elektromagnetyzm szt 1 Fizyka w Walizce 9 - Elektronika + OSCYLOSKOP szt 1 Eksperymenty uczniowskie FIZYKA, komplet 7 zestawów C-BOX szt 1 SERIA Maszyny proste: 12 modeli eksperymentalnych szt 1 Tor powietrzny z dmuchawą i licznikiem elektronicznym 200cm. szt 1 Zestaw do demonstracji kolizji – wózki + tor szt 1 Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2 szt 2 Wózek do doświadczeń z ruchu z obciążeniem szt 1 Równia pochyła z wałkiem, regulowana szt 1 Różne podłoża do tarcia szt 2 Pomoc do wyznaczania środka ciężkości szt 1 Potrójne wahadło szt 1 Wielokrążki–proste maszyny – zestaw demonstracyjny szt 1 Koło Maxwella, na stojaku szt 1 Przyrząd do demonstracji inercji ciał szt 1 Przyrząd do badani zderzeń szt 1 Kołyska Newtona szt 1 Model sejsmografu szt 1 Sprężyna wędrująca szt 1 Model do prezentacji przemiany energii szt 1 Balansujący ptaszek szt 1 Akcja-Reakcja: Pojazd odrzutowy szt 1 Model pompy wodnej tłokowej – Abisynki szt 1 Prosty model turbiny wodnej szt 1 Drewniana równia pochyła do doświadczeń z tarciem szt 1 Eksperymenty z wodą – własności i ciekawostki szt 1 Zestaw materiałów elastycznych do ćwiczeń szt 1 12 płytek-typów metali szt 2 Przyrząd do badania liniowej rozszerzalności cieplnej metali szt 1 Zestaw do demonstracji przewodnictwa cieplnego szt 1 Zestaw do badania rozszerzalności cieplnej szt 1 Przyrząd do demonstracji przewodności cieplnej różnych metali szt 1 Przyrząd bimetaliczny szt 1 Eksperymenty z wodą – własności i ciekawostki szt 1 Zestaw do demonstracji Prawa Archimedesa ze statywem szt 1 Pomoc do objaśniania pojęcia ciśnienia hydrostatycznego szt 1 Zestaw eksperymentalny do badania rozszerzalności szt 1 Kula Pascala, szklana szt 1 Ruurka do demonstracji zjawiska konwekcji szt 1 Prasa hydrauliczna - uproszczony model szt 1 Pomoc do demonstracji zależności ciśnienia od głębokości szt 1 Model cząsteczki siarki szt 1 Model cząsteczki lodu szt 1 Model cząsteczki diamentu szt 1 Model cząsteczki grafitu szt 1 Model cząsteczki fulerenu szt 1 Nanorurki, Grafen, Fuleren – zestaw konstrukcyjny 3w1 (odmiany alotropowe węgla) szt 1 Model cząsteczki chlorku sodu szt 1 Materiały naturalne - 8 okazów zatopionych w tworzywie szt 1 Materiały sztuczne - 8 okazów zatopionych w tworzywie szt 1 Próbki włókien/przędzy i tkanin - 12 okazów zatopionych w tworzywie szt 1 Węgiel (różne) i produkty jego przerobu - 14 próbek zatopionych w tworzywie szt 1 Zestaw grupowy – Struktury kryształów (503 elementy konstrukcyjne) szt 1 Próbki włókien/przędzy i tkanin - 10 okazów zatopionych w tworzywie szt 1 Model działania silnika elektrycznego prądu stałego szt 1 Model silnika Diesla (czterosuwowego) szt 1 Model silnika Diesla (dwusuwowego) szt 1 Model silnika benzynowego (czterosuwowego) szt 1 Model działania silnika prądu stałego i zmiennego szt 1 Zestaw do budowy prostych ogniw szt 1 Kalorymetr miedziany szt 1 Załamanie wiązki światła – model demonstracyjny laserowy szt 1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – dostawa programów edukacyjnych
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Aplikacja multimedialna - Biologia Roślin szt 1 Aplikacja multimedialna - Biologia Zwierząt szt 1 Aplikacja multimedialna - Biologia Człowieka szt 1
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – dostawa sprzętu i wyposażenia chemia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Dygestorium chemiczne szt 1 Komplet szkła, sprzętu, odczynników chemicznych, pomocy dydaktycznych i materiałów laboratoryjnych oraz ochronnych do pracowni chemicznej - LICEUM szt 1 Zestaw do doświadczeń chemicznych szt 1 Duży zestaw do chemii organicznej i nieorganicznej szt 20 Papierki paski wskaźnikowe w rolce 5m szt 5 Płytka ceramiczna z dwunastoma wgłębieniami szt 2 Pęseta metalowa końcówki ostre zagięte szt 1 Statyw do probówek druciany szt 6 Zestaw szpatułek laboratoryjnych szt 1 Apteczka do pracowni chemicznej szt 1 Fartuch laboratoryjny z okularami ochronnymi szt 2 Instrukcja przeciwpożarowa pracowni szt 1 Regulamin pracowni chemicznej szt 1
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – dostawa sprzętu i wyposażenia fizyka
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Dynamometr / Siłomierz szt 1 Stół do badania rozkładu sił szt 1 Dynamometr tablicowy 1 N / 0,02N - siłomierz demonstracyjny szt 1 Pojemnik z poziomym wylewem szt 1 Naczynia połączone szt 2 Naczynia kapilarne szt 2 Termomer Galileusza szt 1 Bloki metali – 6 różnych szt 1 Bloki metali – 6 różnych, z zawieszkami szt 1 Zestaw 3 kul-ciężarków (25 mm) z zawieszkami z mosiądzu, miedzi i stali szt 1 Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar szt 1 Drut z pamięcią kształtu szt 2 Zestaw 14 bloków różnych materiałów-ciał stałych szt 1 Kule z otworami - 6 różnych szt 1 Zestaw 12 różnych sprężyn z obustronnymi zawieszkami szt 1 Zestaw 6 różnych sprężyn z zawieszkami szt 1 Sprężyna 22x15 mm, kpl. 25 sztuk szt 2 Przyrząd do demonstracji prawa Hooke'a szt 1 Sprężyna wędrująca szt 1 Sprężyny – kpl. 50 różnych 2 szt 1 Zestaw 150 różnych sprężyn do eksperymentów i badań szt 1 Odważniki szczelinowe z zaczepem, mosiężne, 9+1/1000g szt 1 Odważniki szczelinowe z zaczepem, mosiężne, 4+1/50g szt 1 Odważniki szczelinowe z zaczepem, mosiężne, 100g (4x20/10/2x5) szt 1 Termometr na blaszce aluminiowej (bezrtęciowy) –20...+110°C szt 2 Łyżeczka do spalań z kołnierzem ochronnym szt 2 Półkule magdeburskie, w. ekonomiczna szt 2 Lupa szklana z rączką 3x/100 mm szt 2 Lupa plastikowa z 3 powiększeniami szt 2 Lupa 2,5x/5x, 50 mm, podświetlana szt 2
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Zakup sprzętu biurowego szt 1 Monitor dodatkowy wybudowany do biurka nauczyciela szt 1 Komputer stacjonarny szt 1 Monitor interkatywny 65" szt 1 Monitor interaktywny szt 1 laptop / komputer szt 1 drukarka szt 1 Monitor dodatkowy wybudowany do biurka nauczyciela szt 1 Komputer stacjonarny szt 1 Monitor interkatywny 65" szt 1
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – dostawa sprzętu i wyposażenia biologia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: MIKROSKOP BIOLOGICZNY 400X-LED Z EKRANEM LCD 7" I STOLIKIEM MECHANICZNYM szt 1 MIKROSKOP STEREOSKOPOWY 20X/40X-LED CYFROWY 5 MP, PODŚWIETLANY szt 1 MIKROSKOP CYFROWY 5 MP 400X-LED szt 1 MIKROSKOP BADAWCZY LED 40X-1000X/BINOKULAROWY (BEZ)PRZEWODOWY szt 10 MIKROSKOP SZKOLNY 400X-LED BEZPRZEWODOWY szt 10 SZKIEŁKO PODSTAWOWE, 100 SZT. szt 10 SZKIEŁKO NAKRYWKOWE, 100 SZT. szt 10 Probówka okrągłodenna bakteriologiczna szt 50
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – dostawa wyposażenia biurowego
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Zakup wyposażenia szt 1 Tablica suchościeralna 170x100 szt 1 Fototapeta tematyczna cena za m2 szt 1 Czajnik elektryczny szt 1 Tablica suchościeralna szt 1 Fototapeta szt 3
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör