637646-2026 - Ergebnis
Ungarn – Entwicklung von IT-Software – ServiceNow Automatizálás - továbbfejlesztés
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ServiceNow Automatizálás - továbbfejlesztés
Beschreibung: ServiceNow Automatizálással kapcsolatos továbbfejlesztés a HungaroControl Zrt. részére keretszerződés keretében. A feladat a jelenlegi ServiceNow rendszer kiegészítése és továbbfejlesztése, részletek a felhívás II.2.4. (BT-24) pontban.
Vorherige Bekanntmachung: 358754-2026
Interne Kennung: EKR000852102026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. § szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ServiceNow Automatizálással kapcsolatos továbbfejlesztés a HungaroControl Zrt. részére keretszerződés keretében, a feladat a jelenlegi ServiceNow rendszer kiegészítése és továbbfejlesztése, különös tekintettel az alábbiakra: A beszerezni kívánt termékek és szolgáltatások: - Új funkciók használatbavételéhez szükséges ServiceNow licencek és licenckövetés, illetve opcionálisan lehívható licencek és azokhoz tartozó licenckövetés; - A ServiceNow platformhoz kapcsolódó szakértői szolgáltatás, ami az alábbi feladattípusok végrehajtására vehető igénybe: • konzultációs, • felmérési, • tervezési és (rendszer)specifikálási, • fejlesztési, • tesztelési, • dokumentációs, • projektvezetési, • valamint minden további, az Ajánlatkérő által meghatározott egyedi feladat a rendszerrel kapcsolatosan. A fentiek megvalósítására a lehívási kötelezettséggel terhelt beszerzendő mennyiség: 1000 db ITOM Standard (Visibility) Subscription Unit 1500 óra szakértői tanácsadás/fejlesztés Opcionálisan beszerzendő mennyiség: 300 db ITOM Standard (Visibility) Subscription Unit (opció) 450 óra szakértői tanácsadás/fejlesztés (opció) Ajánlatkérő nem köteles az opcióként előírt teljes mennyiség megrendelésére, annak vonatkozásában lehívási kötelezettség egyáltalán nem terheli. Amennyiben Ajánlatkérő úgy dönt, az opciós mennyiségből csupán egy általa meghatározott mennyiséget is megrendelhet. Az opciós mennyiség keretjelleggel kerül előírásra (mennyiségi keret) az abból való lehívás egyedi megrendelések útján történik. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentáció és annak mellékletei (különösen műszaki leírás és szerződéstervezet) tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000852102026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 300 db ITOM Standard (Visibility) Subscription Unit (opció) 450 óra szakértői tanácsadás/fejlesztés (opció) Lásd. továbbá BT-24 és a szerződéstervezetben