2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úprava veřejné zeleně v ÚVN
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb údržby veřejné zeleně a péče o dřeviny pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha, a to včetně zajištění veškerého technologického vybavení a materiálu, které souvisí s poskytováním předmětné služby.
Interne Kennung: 24990/2025-ÚVN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku - rozsah plnění: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhazuje právo na změnu závazku plynoucí ze smlouvy spočívající v právu navýšit celkovou cenu za služby, a to max. o 30%, a to za podmínek podrobně uvedených ve smlouvě. Vyhrazená změna závazku – změna dodavatele: Zadavatel v souladu s § 100 odst. 2 zákona si vyhrazuje změnu vybraného dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy, a to za podmínek podrobně uvedených ve smlouvě.