637665-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – AUTOUTILITARA 3.5 TONE CU LAMA SI SARARITA - 2 BUC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AUTOUTILITARA 3.5 TONE CU LAMA SI SARARITA - 2 BUC
Beschreibung: AUTOUTILITARA 3.5 TONE CU LAMA SI SARARITA - 2 BUC.- valoarea totala estimata 600.000 lei.( 300.000 lei/buc) Oferta financiara depusa de catre ofertanti, al carui pret depaseste valoarea totală estimată 600.000 lei fară TVA, va fi declarata inacceptabila Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 8 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13031718/2026/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: AUTOUTILITARA 3.5 TONE CU LAMA SI SARARITA - 2 BUC
Interne Kennung: 1