2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytová výstavba Kamenný vrch II, I. etapa, I. a II. část – kácení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je plnění spočívající v kácení stromů, odstranění křovin a stromů a odstranění dřevin chemickou injektáží, a to v lokalitě budoucí výstavby Kamenný vrch II, I. etapy. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Bytová výstavba Kamenný vrch II, I. etapa, I. a II. část – kácení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001