637691-2026 - Wettbewerb
Polen – Löffelbagger – Zakup i dostawa koparki kołowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw (obszar 2)”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa koparki kołowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw (obszar 2)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa koparki kołowej z podwójnie łamanym ramieniem w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw (obszar 2)”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0001
637691-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.1.62.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43261000 Mechanical shovels
5. Lot
Lot: LOT-0001