637697-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Interoperabilita II - aplikační řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteroperabilita II - aplikační řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora aplikačních řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému provozovaného zadavatelem.
Interne Kennung88/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora aplikačních řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému provozovaného zadavatelem - aplikační řešení Mobilita zdravotnického personálu
Interne Kennung88/2025 - část 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č.134/2016 Sb. vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory ve výši 1.500.000 Kč bez DPH.
LosLOT-0003
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora aplikačních řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému provozovaného zadavatelem - aplikační řešení Dokumentace pro jednodenní péči a stacionář
Interne Kennung88/2025 - část 3
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č.134/2016 Sb. vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory ve výši 400.000 Kč bez DPH.
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora aplikačních řešení pro rozšíření oblastí funkcionalit klinického informačního systému provozovaného zadavatelem - aplikační řešení Převod záznamů z monitorů na JIP do zdravotnické dokumentace
Interne Kennung88/2025 - část 2
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č.134/2016 Sb. vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory ve výši 500.000 Kč bez DPH.