63770-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Výsadba IP24, IP25, IP26 a část LBK36 v k. ú. Babolky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýsadba IP24, IP25, IP26 a část LBK36 v k. ú. Babolky
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je výsadba interakčních prvků IP24, IP25, IP26 a části LBK36 v k. ú. Babolky. Součástí zakázky je zajištění 3leté následné péče.
Interne KennungSP8954/2025-523101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo změnit termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to bez ohledu na jakékoliv důvody, snížit nebo zvýšit druh a rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.