2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova a modernizace výstavních a vstupních prostor paláce Kinských
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce výstavních prostor v 1. a 2. patře paláce Kinských a vestavba výtahu. S ohledem na charakter předmětu plnění zadavatel veřejnou zakázku rozdělil ve smyslu § 101 zákona na následující dílčí části, přičemž zadavatel umožňuje podání nabídky na plnění celého předmětu veřejné zakázky, i na plnění jen některé z dílčích částí 1) a 2): Část 1) revitalizace výstavních prostor paláce Kinských Předmětem této části zakázky je revitalizace prvního a druhého patra Paláce Kinských spočívající zejména v rekonstrukci podlah, výměně oken a výměně jednotek topení/chlazení včetně instalací. Podrobněji je předmět této části veřejné zakázky popsán v Projektové dokumentaci “Revitalizace výstavních prostor Paláce Kinských”, kterou zpracovali Ing. Bohumil Vojtíšek, se sídlem Lučina 141, Lučina, PSČ 739 39, IČ: 04819683 a Ing. Petr Rokůsek, se sídlem S.K. Neumanna 205/9, Karlovy Vary, PSČ 360 01, IČ: 88647871, která je přílohou č. 2 této zadávací dokumentace, ve výkazu výměr, který je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace a Návrhu smlouvy o dílo Revitalizace výstavních prostor Paláce Kinských, který je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Část 2) vestavba výtahu do bočního schodiště paláce Kinských Předmětem této části zakázky je realizace stavebních prací spočívajících ve zřízení 1 ks nového výtahu a jeho instalace v prostoru bočního schodiště v Paláci Kinských. Podrobněji je předmět této části veřejné zakázky popsán v Projektové dokumentaci pro druhou část veřejné zakázky, vestavbu výtahu do prostoru schodiště, kterou zpracoval ateliér SGL projekt s.r.o., se sídlem Praha l - Liliová 249/6, PSČ 11000, IČ: 26742594. Ateliér SGL projekt s.r.o., se sídlem Praha l - Liliová 249/6, PSČ 11000, IČ: 26742594, vypracoval taktéž výkazy výměr pro druhou část veřejné zakázky - Vestavba výtahu do bočního schodiště, kterýá je přílohou č. 8 této zadávací dokumentace, a Návrhu smlouvy o dílo Vestavba výtahu do bočního schodiště, který je přílohou č. 9 této zadávací dokumentace. S ohledem na ustanovení § 6 odst. 4 zákona při vytváření těchto zadávacích podmínek a následném hodnocení nabídek a výběru dodavatele s přihlédnutím k povaze a smyslu této veřejné zakázky před vypsáním zadavatel hodnotil zásady sociálně odpovědného zadávání, environmentálně odpovědného zadávání a inovací ve smyslu tohoto zákona. Zadavatel proto podle výsledku hodnocení všech uvedených zásad vyhodnotil, že optimální je nastavení zadávacích podmínek tak, jak jsou promítnuty v této zadávací dokumentaci a přihlédl ke všem zákonným ustanovením, možnostem trhu a zejména jeho potřebám a poměru k ekonomické výhodnosti, pluralitě nabídek, neomezovaní a nediskriminace dalších účastníků a principu 3E.
Interne Kennung: NG-1325/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416100 Aufzüge, 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
Los: LOT-0001