637724-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Brandschutztüren – Výměna protipožárních dveří v objektu MěÚSS Jirkov, ul. U Dubu č. p. 1562, Jirkov
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna protipožárních dveří v objektu MěÚSS Jirkov, ul. U Dubu č. p. 1562, Jirkov
BeschreibungPředmětem zakázky je výměna neprotipožárních dveří za protipožární včetně osazení nových zárubní a souvisejících stavebních úprav. Součástí této zakázky je i provedení protipožárních ucpávek po výměně potrubí požární vody.
Interne Kennung106/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44221220 Brandschutztüren
5. Los
LosLOT-0001