637733-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung – ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PN HIV 8
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PN HIV 8
Beschreibung: Obiectul procedurii de achiziţie publica îl constituie achizitia de medicamente PN HIV– conform solicitarii Compartimentului HIV din cadrul SJUR. Aceste produse sunt necesare pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii medicale specifice Spitalului Judetean de Urgenta. Medicamentele au fost cuprinse in proceduri de licitatie anterioare si acordurile cadru expira in mai 2023 Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Interne Kennung: 1061626_2023_PAAPD1417601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Doravirinum 100 mg compr. film
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Combinatii Dolutegravirum+ Rilpivirinum 50mg/ 25mg compr. film
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Darunavirum+ Cobicistatum+ Emtricitabina+ Tenofovir alafenamida 800mg/ 150mg/ 200mg/ 10mg compr. film
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Doravirinum+ Lamivudinum+ Tenofovirum disoproxil 100mg/ 300mg/ 245mg compr. film
Interne Kennung: 4