637762-2026 - Wettbewerb
Belgien – Baumpflege – Raamovereenkomst voor visuele boomveiligheidscontroles van bomen in Gent en inventarisatie van parkbomen (2 percelen)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor visuele boomveiligheidscontroles van bomen in Gent en inventarisatie van parkbomen (2 percelen)
Beschreibung: De Stad Gent wenst een raamovereenkomst af te sluiten bestaande uit de volgende twee percelen: Perceel 1: Het uitvoeren van visuele boomveiligheidscontroles op basis van het protocol voor visuele boomveiligheidscontroles van de Stad Gent. De basis voor dit protocol is de QTRA-methodiek (Quantified Tree Risk Assessment), aangevuld met een conditiebepaling en leidraden voor het aanduiden van attentiebomen en het bepalen van een uitvoeringstermijn voor een maatregel. Perceel 2: Het gedetailleerd inventariseren van bomen in parken. Tijdens de inventarisatie worden de locatie van de boom nauwkeurig bepaald door middel van GPS, worden gegevens verzameld met betrekking tot identificatie en omgeving én wordt een visuele boomveiligheidscontrole uitgevoerd op basis van het protocol van de Stad Gent.
Interne Kennung: GD 05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GD 05/2026 - Perceel 1
Beschreibung: Het uitvoeren van visuele boomveiligheidscontroles op basis van het protocol voor visuele boomveiligheidscontroles van de Stad Gent. De basis voor dit protocol is de QTRA-methodiek (Quantified Tree Risk Assessment), aangevuld met een conditiebepaling en leidraden voor het aanduiden van attentiebomen en het bepalen van een uitvoeringstermijn voor een maatregel.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Los: LOT-0002
Titel: GD 05/2026 - Perceel 2
Beschreibung: Het gedetailleerd inventariseren van bomen in parken. Tijdens de inventarisatie worden de locatie van de boom nauwkeurig bepaald door middel van GPS, worden gegevens verzameld met betrekking tot identificatie en omgeving én wordt een visuele boomveiligheidscontrole uitgevoerd op basis van het protocol van de Stad Gent.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 77231400 Forstinventur