637764-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für den Winterdienst – Dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową (urządzeniem hakowym) dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. 31-580 Kraków ul. Nowohuckiej 1 3. Gwarancja jakości: Minimalny wymagany okres gwarancji na : a) podwozie, o którym mowa w pkt. 3.1 zał. nr 1 do SWZ b) urządzenie hakowe, o którym mowa w pkt 3.2 zał. nr 1 do SWZ, c) podwozie, o którym mowa w pkt. 3.3 zał. nr 1 do SWZ d) urządzenie hakowe, o którym mowa w pkt 3.4 zał. nr 1 do SWZ , e) wszystkie urządzenia domontowane do każdego z pojazdów – min. 24 miesiące licząc od daty protokołu zdawczo – odbiorczego. Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: nie później niż do 15 grudnia 2026 r. 5. UWAGA !!! Zamawiający stosowanie do treści art. 257 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie całości zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: FZ/TT/25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamawiający Zarządzeniem NR 2016/2025 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 26 sierpnia 2025 r. został wyznaczony jako podmiot ochrony ludności lub obrony cywilnej. Zamawiający złożył wniosek o środki finansowe z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na zakup sprzętu przeznaczonego do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Wniosek został zakwalifikowany do dofinansowania z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r. i obecnie pozostaje na etapie oceny. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba zakupu wraz z dostawą dwóch samochodów ciężarowych z zabudową hakową i rozliczenia środków finansowych z ww. Programu do końca 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową (urządzeniem hakowym) dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. 31-580 Kraków ul. Nowohuckiej 1 3. Gwarancja jakości: Minimalny wymagany okres gwarancji na : a) podwozie, o którym mowa w pkt. 3.1 zał. nr 1 do SWZ b) urządzenie hakowe, o którym mowa w pkt 3.2 zał. nr 1 do SWZ, c) podwozie, o którym mowa w pkt. 3.3 zał. nr 1 do SWZ d) urządzenie hakowe, o którym mowa w pkt 3.4 zał. nr 1 do SWZ , e) wszystkie urządzenia domontowane do każdego z pojazdów – min. 24 miesiące licząc od daty protokołu zdawczo – odbiorczego. Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: nie później niż do 15 grudnia 2026 r.