2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Voorzieningen 2026 De Connectie / Gemeente Arnhem
Beschreibung: De Connectie wil een overeenkomst sluiten met één leverancier voor de levering van sanitaire voorzieningen ten behoeve van De Connectie en gemeente Arnhem voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging vier maal met één jaar. 1025000
Interne Kennung: 4527688
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741100 Handreiniger, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Connectie wil een overeenkomst sluiten met één leverancier voor de levering van Sanitaire Voorzieningen ten behoeve van De Connectie en gemeente Arnhem voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging vier maal één jaar. 1025000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument