637849-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Osebna varovalna oprema za zaposlene Luke Koper d.d. za obdobje štirih let (sklopi 1 do 5)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Osebna varovalna oprema za zaposlene Luke Koper d.d. za obdobje štirih let (sklopi 1 do 5)
Beschreibung: Predmet naročila je »Osebna varovalna oprema za zaposlene Luke Koper d.d. za obdobje štirih let (sklopi 1 do 5)«, ki je razdeljena v pet kategorij oz. sklopov: - Kategorija oz. sklop 1: »Krojena delovna oblačila« - Kategorija oz. sklop 2: »Konfekcijska delovna oblačila« - Kategorija oz. sklop 3: »Delovna obutev« - Kategorija oz. sklop 4: »Ostala zaščitna osebna varovalna oprema« - Kategorija oz. sklop 5: »Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema«.
Interne Kennung: JN 59/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Krojena delovna oblačila
Beschreibung: Krojena delovna oblačila
Interne Kennung: 554375
Los: LOT-0002
Titel: Konfekcijska delovna oblačila
Beschreibung: Konfekcijska delovna oblačila
Interne Kennung: 554376
Los: LOT-0003
Titel: Delovna obutev
Beschreibung: Delovna obutev
Interne Kennung: 554377
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Los: LOT-0004
Titel: Ostala zaščitna osebna varovalna oprema
Beschreibung: Ostala zaščitna osebna varovalna oprema
Interne Kennung: 554378
Los: LOT-0005
Titel: Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema
Beschreibung: Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema
Interne Kennung: 554379