637851-2026 - Ergebnis
Litauen – Zählinstrumente – Matavimo prietaisai (Atviras konkursas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Matavimo prietaisai (Atviras konkursas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija vykdo atvirą konkursą dėl Matavimo prietaisų. Pirkimas skaidomas į keturias pirkimo objekto dalis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Orbitinis inkubatorius–kratytuvas (inkubuojanti purtyklė) su priedais
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Augalų skaneris
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Densiometras
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Skaitmeninis nešiojamas testeris
Interne Kennung: 4