637879-2026 - Wettbewerb
Polen – Organisation von Pauschalreisen – Organizacja 3-dniowej wizyty studyjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja 3-dniowej wizyty studyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej wizyty studyjnej dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej do województwa wielkopolskiego w ramach projektu pt. „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Interne Kennung: ZP.272.1.97.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
637879-2026 - Competition
Poland – Organisation of package tours – Organizacja 3-dniowej wizyty studyjnej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.272.1.97.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63511000 Organisation of package tours
5. Lot
Lot: LOT-0001