637885-2026 - Ergebnis
Kroatien – Software-Wartung und -Reparatur – Nabava licenci i implementacija nove verzije sustava CN riznica
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava licenci i implementacija nove verzije sustava CN riznica
Beschreibung: Predmet ovog postupka nabave je usluga analize, dizajna, implementacije, migracije podataka, testiranja, edukacije i puštanja u rad nadograđene verzije informacijskog sustava CN Riznica na platformi Odoo Enterprise 18, uz osiguranje funkcionalne ekvivalentnosti u odnosu na postojeći produkcijski sustav Odoo Community 12 u ugovorenom opsegu, uključujući nabavu licenci za korištenje platforme Odoo Enterprise 18. Predmet nabave obuhvaća izradu AS-IS inventara i TO-BE dizajna, konfiguraciju i razvoj potrebnih prilagodbi, migraciju podataka, integracije s postojećim internim i vanjskim sustavima, korisničko testiranje, edukacije korisnika te produkcijsko puštanje u rad.
Interne Kennung: 3-26-OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000