637923-2026 - Ergebnis
Polen – Frontschaufellader – ZGOK/PN/29/2026 - Dostawa w formie długoterminowego wynajmu fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej do ZUOK w Olsztynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZGOK/PN/29/2026 - Dostawa w formie długoterminowego wynajmu fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej do ZUOK w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie długoterminowego wynajmu jednej fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej, rok produkcji nie starszy niż 2026. 2. Dostarczona przez Wykonawcę ładowarka będzie wykorzystywana do pracy z odpadami komunalnymi zgodnie z charakterystyką pracy branży odpadowej. 3. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony do siedziby Zamawiającego: ul. P. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1. do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), w Specyfikacji technicznej ładowarki (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2. do SWZ). Przedstawione w Opisie przedmiotu zamówienia parametry, stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie długoterminowego wynajmu jednej fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej, rok produkcji nie starszy niż 2026. 2. Dostarczona przez Wykonawcę ładowarka będzie wykorzystywana do pracy z odpadami komunalnymi zgodnie z charakterystyką pracy branży odpadowej. 3. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony do siedziby Zamawiającego: ul. P. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn. 4. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1. do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), w Specyfikacji technicznej ładowarki (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2. do SWZ). Przedstawione w Opisie przedmiotu zamówienia parametry, stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. 6. Termin realizacji zamówienia wynosi do 42 miesięcy licząc od daty podpisania umowy, przy czym: 1)Termin dostawy ładowarki wynosi: do 6 miesięcy licząc od daty podpisania umowy, 2) Termin najmu wynosi: 36 miesięcy od protokolarnego przekazania ładowarki lub do okresu, który odpowiada 10.000 mth.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji