637950-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Stredná odborná škola technická a ekonomická Jozefa Szakkayho, Košice: IKT vybavenie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stredná odborná škola technická a ekonomická Jozefa Szakkayho, Košice: IKT vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie vybraného sortimentu stolových počítačov, projektorov a switchov bližšie špecifikovaných v špecifikácii, ktorá je prílohou týchto súťažných podkladov v rozsahu uvedenom v časti D súťažných podkladov. Predmetné verejné obstarávanie zohľadňuje požiadavky spoločensky zodpovedného verejného obstarávania (ďalej aj SZVO). - Zelený aspekt je zohľadnený a teda toto obstarávanie je zelené verejné obstarávanie, ktoré je bližšie špecifikované v Metodickom dokumente riadiaceho orgánu pre Program Slovensko príloha č. 7 - „Podmienky pre zabezpečenie súladu projektu so zásadou „nespôsobovať významnú škodu“ k výzve PSK-MIRRI-001-2023-DV-FST v znení AKTUALIZÁCIE č. 4“ t.j. je zamerané na služby s nízkym environmentálnym vplyvom počas plnenia predmetu zákazky. Verejný obstarávateľ tento aspekt zapracoval do opisu predmetu zákazky a do Prílohy č. 2 SP: Kúpna zmluva, konkrétne v bode 6.1, 8.6 a 8.7.
Interne Kennung: 08-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30191200 Overheadprojektoren
5. Los
Los: LOT-0001