See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji i oprogramowania użytkowanego w OPI PIB (4 TURA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji oprogramowania użytkowanego w OPI PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 700650-2024
Interne Kennung: DZP.250.258.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przetarg nieograniczony ze skróconym terminem składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. W dniu 16.09.2024 r. Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, które zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych daje prawo do skorzystania z krótszego terminu składania ofert – 15 dni. Jest to uprawnienie wynikające wprost z ustawy. Zgodnie z dotychczasową wiedzą Zamawiającego skrócony okres terminu składania ofert nie wpływa negatywnie na zachowanie zasady uczciwej konkurencji wśród Wykonawców. Wyznaczony termin pozwala w pełni na zapoznanie się z dokumentacją postępowania, ewentualne zwrócenie się do Zmawiającego z prośbą o udzielenie wyjaśnianie i powstałych wątpliwości oraz umożliwia Wykonawcom złożenie oferty w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część F: X serwer i klient SSH
Interne Kennung: Część F
Los: LOT-0002
Titel: Część G: Zintegrowane środowisko programisty bazy danych Oracle
Interne Kennung: Część G
Los: LOT-0003
Titel: Część H: Zintegrowane środowisko programistyczne do baz danych MongoDB
Interne Kennung: Część H
Los: LOT-0004
Titel: Część I: Narzędzie modelowania w języku UML
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0005
Titel: Część J: Oprogramowanie do obróbki grafiki komputerowej i do tworzenia treści elearningowych
Interne Kennung: Część J