637970-2026 - Ergebnis
Estland – Industrieroboter – Narva kolledžile teaduslabori robotite ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narva kolledžile teaduslabori robotite ostmine
Beschreibung: Käesoleva hankemenetluse esemeks on Narva kolledžile teaduslabori robotite ostmine vastavalt tehnilistes kirjeldustes esitatud tingimustele. Riigihange on jagatud osadeks. Pakkujatele on lubatud esitada pakkumus kõikidele osadele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312946-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Maastiku-võimeline mobiilsusplatvorm
Beschreibung: Maastiku-võimelise mobiilsusplatvormi ostmine vastavalt lisa 2 väljatoodud tingimustele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312946-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vastavalt riigihangete seadusele