2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gezinshuizen, Drentse inkoop per 1 januari 2026
Beschreibung: De Drentse inkoop vindt plaats binnen de provincie Drenthe voor de 12 gemeenten. Binnen de Jeugdhulpregio Drenthe bestaan er momenteel twee inkoopregio’s: NMD-samenwerking en de Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe. Deze inkoopregio’s verzorgen gezamenlijk de inkoop van Gezinshuizen via een SAS-procedure zonder EMVI per 1 januari 2026. € 118.000.000
Interne Kennung: 2025-Gezinshuis-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten zonder Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Er is een perceelindeling van toepassing, zie paragraaf 2.1.4.1. van het Inkoopdocument.
Beschreibung: De Gemeente kiest voor een geografische perceelindeling en een perceelindeling per product. Via het inschrijfformulier in bijlage 2 dient u aan te geven op welke percelen u ondersteuning wenst te bieden. De percelen die zijn aangekruist op het inschrijfformulier zijn leidend. Er is geen maximum aan het aantal percelen waarop u mag deelnemen. Bij de perceelindeling per product geldt als voorwaarde dat Jeugdhulpaanbieder alleen het product ‘gezinshuis plus’ kan leveren als hij ook voor het product ‘gezinshuis’ is gecontracteerd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en loopt t/m 31 december 2029.