See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie, w podziale na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, dla każdej z 4 części, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku Excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls).
Interne Kennung: DZP.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż min. 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tej ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 1
Beschreibung: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, dla każdej z 4 części, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku Excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls).
Interne Kennung: DZP.271.2.2026 - część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 2
Interne Kennung: DZP.271.2.2026 - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 3
Interne Kennung: DZP.271.2.2026 - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie w zakresie części nr 4
Interne Kennung: DZP.271.2.2026 - część nr 4