See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów odżywiania wewnątrzjelitowego, produktów do żywienia pozajelitowego oraz produktów farmaceutycznych dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów odżywiania wewnątrzjelitowego, produktów do żywienia pozajelitowego oraz produktów farmaceutycznych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4A/4B/4C do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/73/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. Produkty do żywienia pozajelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 7 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. Produkty do żywienia pozajelitowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 9 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16. Produkty farmaceutyczne.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/73/2026 - zadanie nr 16