637996-2026 - Ergebnis
Ungarn – Sicherheitsglas – Autóbuszok és trolibuszok szélvédőinek szállítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autóbuszok és trolibuszok szélvédőinek szállítása
Beschreibung: M3 kategóriájú autóbuszok és trolibuszok szélvédőinek szállítása adásvételi keretszerződés keretében. Tervezett mennyiség: 650 db/24 hónap. A részletezést a Közbeszerzési útmutató 1. számú melléklete (Ajánlati ártáblázat) tartalmazza. A szállítandó új terméknek és annak műszaki, minőségi, valamint működési paramétereinek egyenértékűeknek kell lennie a gyártómű által az új termékre előírtakkal, máshol beépített, javított vagy felújított (ideértendő a gyári felújított vagy újjáépített) termék megajánlása, szállítása nem elfogadott. Szállítási határidő: a megrendelés kézhezvételétől számított legfeljebb 10 munkanap.
Vorherige Bekanntmachung: 615921-2025
Interne Kennung: EKR001405462025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39299200 Sicherheitsglas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: M3 kategóriájú autóbuszokhoz és trolibuszokhoz szélvédők szállítása adásvételi keretszerződés keretében. Tapasztalati mennyiség: 650 db / 24 hónap A megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kellett benyújtania ajánlatát. Ajánlatkérő a minőséget szem előtt tartva a Járműgyártói vagy Első beépítésű termék megajánlását preferálja, és azt bírálati szempontként értékelte. Ajánlatkérő az Ajánlati ártáblázat szerinti 20-24. sorszámú termékek esetében kizárólag Mercedes-Benz gyártmányú járműgyártói (OE) termékek megajánlását fogadta el, az érintett autóbuszok garanciális feltételei miatt. Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kellett, hogy: • az Ajánlati felhívásban, Közbeszerzési útmutatóban és annak valamennyi mellékletében, a szerződéstervezetben, valamint Ajánlatkérő által esetlegesen tett pontosításokban és kiegészítésekben, kiegészítő tájékoztatásban foglalt feltételeket mindenben tudomásul veszi és elfogadja; • a szerződés időtartama alatt az Ajánlatkérő által kért ütemezésben és megrendelések szerinti mennyiségben vállalja a teljesítést; • vállalja a termékek leszállítását a megrendelés megküldését követő legfeljebb 10 munkanapon belül; • a termékeket a meghatározott minőségben biztosítja, és nyertessége esetén a szerződés teljes időtartama alatt az ajánlatban megajánlott tételeket szállítja; • a megajánlott termékek műszaki és minőségi paraméterei megfelelnek az engedély kiadására vonatkozó ENSZ-EGB előírásban meghatározottaknak; • a megajánlott járműgyártói termékeken, vagy ha ez nem lehetséges, azok csomagolásán a járműgyártó logója/megnevezése szerepelni fog; • a megajánlott járműgyártói terméket a szerződés teljes időtartama alatt eredeti gyártói csomagolásban szállítja; • a vállalt jótállási határidő az átvételtől számított legalább 12 hónap, kilométer korlátozás nélkül; • a jótállási határidő alatt történő meghibásodás esetén vállalja a meghibásodásból eredő károk megtérítését; • a jótállás keretébe tartozó hiba elhárítását 2 munkanapon belül megkezdi és 5 munkanapon belül befejezi; • a termékek beszállítását, jótállás érvényesítése esetén elszállítását, valamint a cserélt termék visszaszállítását az Ajánlatkérő részére biztosítja, amelyért külön díjazást nem számol fel; • amennyiben valamely termékhez a termék gyártója a beépítéshez szükséges csatlakozó elemeket vagy tömítéseket vagy rögzítőelemeket is biztosítja, akkor azokat a termékkel együtt leszállítja; • a szállítandó pótalkatrészek és azok műszaki, minőségi, valamint működési paraméterei egyenértékűek a gyártómű által az új termékre előírtakkal; • tudomásul veszi, hogy máshol beépített, javított, felújított termékek (ideértendő a gyári felújított vagy újjáépített is) megajánlása, szállítása nem elfogadott; • a termékek épségének megóvását a fuvarozás és tárolás időtartama alatt biztosítja, a terméket por, víz és egyéb szennyeződések bejutása ellen védi; • vállalja, hogy Ajánlatkérő teljesítés helye szerinti telephelyeire 2-2 db, összesen 10 db szélvédők tárolására használt fakalodát térítésmentesen kihelyez és azokat a szerződés teljes időtartama alatt folyamatosan fenntartja; • tudomásul veszi, hogy - ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja, - a megrendelés közlése napja a megrendelés Ajánlatkérő által, ezen email címre történő kiküldés napja, - köteles biztosítani, hogy a megrendelés fogadása az általa meghatározott email címen az Ajánlatkérő általi kiküldés napján megtörténjen; • az ajánlatkérő honlapján találhatószemélyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (https://www.bkv.hu/hu/content/adatvedelmi_tajekoztatas_besz) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; • az ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kellett továbbá, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom.
Interne Kennung: EKR001405462025/1
Menge: 650 Stück