See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 32/26 – Dostawa materiałów medycznych oraz sprzętu do wykonywania badań elektrofizjologicznych i ablacji wraz z dzierżawą systemu elektroanatomicznego 3D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101: 1) sprzętu do wykonywania badań elektrofizjologicznych i ablacji poprzez złożenie do depozytu Zamawiającego, wraz z dzierżawą systemu elektroanatomicznego 3D – Część 1; 2) systemów zamykających do naczyń– Część 2; wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1 – Załącznik Nr 4a do swz, dla Części 2 – Załącznik Nr 4b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 361083-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa sprzętu do wykonywania badań elektrofizjologicznych i ablacji wraz z dzierżawą systemu elektroanatomicznego 3D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101: 1) sprzętu do wykonywania badań elektrofizjologicznych i ablacji poprzez złożenie do depozytu Zamawiającego, wraz z dzierżawą systemu elektroanatomicznego 3D – Część 1; 2) systemów zamykających do naczyń– Część 2; wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1 – Załącznik Nr 4a do swz, dla Części 2 – Załącznik Nr 4b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. awcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa systemów zamykajacych do naczyń
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel