638019-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Möbeln – Raamovereenkomst Interieurmaatwerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Interieurmaatwerk
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een geschikte opdrachtnemer die de provincie Noord-Brabant gedurende de looptijd van de raamovereenkomst ondersteunt bij het in stand houden, aanpassen en uitbreiden van het maatwerkinterieur in het provinciehuis. 3.500.000,-
Interne Kennung: C2369148
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
638019-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of furniture – Raamovereenkomst Interieurmaatwerk
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C2369148
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50850000 Repair and maintenance services of furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: n.v.t.