Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Budapest (HU110)
Land: Ungarn
Zusätzliche Informationen: 1. rész esetén: Mocsáros Természetvédelmi Területről a műszaki leírásban rögzített helyszínről 2. rész esetén: Tétényi-fennsík Természetvédelmi Területről a műszaki leírásban rögzített helyszínről
Bedingungen für die Auftragsvergabe