638026-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroreinigung – Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp. Część od 1 do 3 na okres 12 m-c
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp. Część od 1 do 3 na okres 12 m-c
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia sąusługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp. Część od 1 do 3 na okres 12 m-c Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część, na kilka albo na wszystkie części zamówienia). Część 1: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Dębno Część 2: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. PE Kostrzyn Część 3: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Sulęcin 2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 4. Zgodnie z zapisem art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności składające się na usługę sprzątania, podczas realizacji zamówienia, zatrudnione były na podstawie umowy o pracę w całym okresie realizacji zamówienia jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Szczegółowe zasady zatrudnienia określa wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Wymóg zatrudnienia wskazanych powyżej osób na umowę o pracę dotyczy zarówno Wykonawcy, jak i podwykonawców, biorących udział w realizacji zamówienia. Ciężar udowodnienia spełnienia tego wymogu spoczywać będzie na Wykonawcy. 5. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu szczegółowego zapoznania się z miejscem realizacji przedmiotu zamówienia. Wniosek o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mail: Część 1 - 2: Agnieszka Wiarus-Sabeł tel.: 95 33 26 320, 727 651 769, e-mail: agnieszka.wiarus-sabel@operator.enea.pl Część 3: Ewa Leszkiewicz tel.: 95 33 26 220, 605 671 657, e-mail.: ewa.leszkiewicz@operator.enea.pl 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi rozdział II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00000149/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Dębno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Dębno Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00000149/2025 - część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. PE Kostrzyn
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. PE Kostrzyn Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00000149/2025 - część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Sulęcin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Usługi porządkowe w jednostkach organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. RD Sulęcin Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne KennungP/1400/21127310/00000149/2025 - część 3