See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - 37 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych z podziałem na 37 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 312057-2026
Interne Kennung: SPSSZ/28/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35