2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Turośń Kościelna
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych gminy Turośń Kościelna. 2. Zakres zamówienia obejmuje: a) systematyczne opróżnianie i wywóz odpadów z pojemników na odpady zmieszane, pojemników oraz worków na odpady selektywnie zbierane, pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wywozu. b) zagospodarowanie odpadów w instalacjach w celu uzyskania poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami i ograniczenia masy od-padów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, przepisami wykonawczymi do ustawy oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku gminy Turośń Kościelna. c) selektywne odbieranie następujących frakcji odpadów: papieru, metalu, tworzywa sztucznego, szkła, opakowań wielomateriałowych, bioodpadów, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, odpadów niebezpiecznych, zużytych baterii i akumulatorów, świetlówek, tek-styliów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów wielkogabarytowych i zużytych opon, chemikaliów, przeterminowanych leków oraz odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wy-wozu. d) obsługa jednego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia PSZOK- u w miejscu wskazanym przez Zamawiającego we wszystkie urządzenia niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania oraz obsługi punktu w czasie obowiązywania umowy. PSZOK będzie czynny w każdą sobotę (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 7.00 - 13.00. Właściciele nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Turośń Kościelna będą mogli przekazywać odpady komunalne z: papieru, metalu, tworzywa sztucznego, szkła, opakowań wielomateriałowych, bioodpadów, chemikalia, zużyte akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne od-pady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony, przeterminowane leki, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, odpady zielone i inne odpady niebezpieczne. e) dostarczenie worków na selektywną zbiórkę odpadów w czterech kolorach. f) dostarczenie pojemników na selektywną zbiórkę odpadów. Uwaga: Wykonawca nie dostarcza pojemników na odpady zmieszane oraz pojemników na selektywną zbiórkę odpadów bezpośrednio do mieszkańców. Pojemniki na selektywną zbiórkę odpadów Wykonawca zapewnia tylko w zakresie określonym w niniejszej specyfikacji na potrzeby urządzenia PSZOK oraz odbioru ze specjalnych punktów (aptek lub innych) wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca zapewnia worki do selektywnej zbiórki odpadów zgodnie z zapisami niniejszej specyfikacji. g) dostarczenie materiałów informacyjnych.
Interne Kennung: BZP.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych gminy Turośń Kościelna. 2. Zakres zamówienia obejmuje: a) systematyczne opróżnianie i wywóz odpadów z pojemników na odpady zmieszane, pojemników oraz worków na odpady selektywnie zbierane, pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wywozu. b) zagospodarowanie odpadów w instalacjach w celu uzyskania poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami i ograniczenia masy od-padów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, przepisami wykonawczymi do ustawy oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku gminy Turośń Kościelna. c) selektywne odbieranie następujących frakcji odpadów: papieru, metalu, tworzywa sztucz-nego, szkła, opakowań wielomateriałowych, bioodpadów, odpadów budowlanych i roz-biórkowych, odpadów niebezpiecznych, zużytych baterii i akumulatorów, świetlówek, tek-styliów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów wielkogabarytowych i zużytych opon, chemikaliów, przeterminowanych leków oraz odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowa-nia produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wy-wozu. d) obsługa jednego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia PSZOK- u w miejscu wskazanym przez Zamawiającego we wszystkie urządzenia niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania oraz obsługi punktu w czasie obowiązywania umowy. PSZOK będzie czynny w każdą sobotę (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 7.00 - 13.00. Właściciele nieruchomości zamiesz-kałych z terenu gminy Turośń Kościelna będą mogli przekazywać odpady komunalne z: pa-pieru, metalu, tworzywa sztucznego, szkła, opakowań wielomateriałowych, bioodpadów, chemikalia, zużyte akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne od-pady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony, przeterminowane leki, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, odpady zielone i inne odpady niebezpieczne. e) dostarczenie worków na selektywną zbiórkę odpadów w czterech kolorach. f) dostarczenie pojemników na selektywną zbiórkę odpadów. Uwaga: Wykonawca nie dostar-cza pojemników na odpady zmieszane oraz pojemników na selektywną zbiórkę odpadów bezpośrednio do mieszkańców. Pojemniki na selektywną zbiórkę odpadów Wykonawca za-pewnia tylko w zakresie określonym w niniejszej specyfikacji na potrzeby urządzenia PSZOK oraz odbioru ze specjalnych punktów (aptek lub innych) wskazanych przez Zama-wiającego. Wykonawca zapewnia worki do selektywnej zbiórki odpadów zgodnie z zapisami niniejszej specyfikacji. g) dostarczenie materiałów informacyjnych.