2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA OSEBNIH VOZIL PO SKLOPIH
Beschreibung: Predmet javnega naročila je razdeljen na naslednje sklope in sicer: Sklop 1: Dobava osebnih vozil za potrebe patronažne službe (2 kom) Sklop 2: Dobava osebnega vozila za potrebe službe vzdrževanja (1 kom)
Interne Kennung: JN/B-6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osebna vozila za potrebe patronažne službe
Beschreibung: Osebna vozila za potrebe patronažne službe
Interne Kennung: 553969
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: Osebno vozilo za potrebe službe vzdrževanja
Beschreibung: Osebno vozilo za potrebe službe vzdrževanja
Interne Kennung: 553970