2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla realizacji zadań małej retencji nizinnej (MRN3) w Nadleśnictwie Koszęcin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Cześć I Nazwa zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy I. Opis zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy, rewitalizacja skarp, odmulanie dna stawów, wymiana urządzeń przelewowo-upustowych. Powierzchnia obszaru retencji: 5,20 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 70 000,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 35 000,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Woźniki – obszar wiejski, obręb Piasek, działki nr: 108, 103, 95, 626. Adresy leśne: 02-16-1-12-535-g-00, 02-16-1-12-582-b-00, 02-16-1-12-582-f-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 1. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.1-01. Cześć II Nazwa zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy II. Opis zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy, rewitalizacja skarp, odmulanie dna stawów, wymiana urządzeń przelewowo-upustowych. Powierzchnia obszaru retencji: 3,20 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 40 000,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 20 000,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Woźniki – miasto, obręb Dyrdy, działki: 316, 319. Adresy leśne: 02-16-1-12-578-b-00, 02-16-1-12-578-f-00, 02-16-1-12-578-h-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 2. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.1-02. Cześć III Nazwa zadania: Budowa zastawek piętrzących w leśnictwie Piłka. Opis zadania: Budowa czterech zastawek piętrzących w leśnictwie Piłka, betonowo-drewnianych, na rowach leśnych, wysokość piętrzenia do 1 metra. Powierzchnia obszaru retencji: 2,13 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 5 404,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 5 404,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Koszęcin, obręb Koszęcin, działka 5655, Gmina Lubliniec, obręb Kokotek, działka 1384. Adresy leśne: 02-16-1-7-268-d-00, 02-16-1-7-269-m-00, 02-16-1-07-383-h-00, 02-16-1-07-420-g-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 3. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.2-01. Każde zadanie (numer zadania) w ramach części zamówienia należy traktować indywidualnie i sporządzić dla niego oddzielną, kompletną dokumentację projektową. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów dla każdej z części. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418) (działając w imieniu Zamawiającego) dla każdego zadania oddzielnie. W celu uzyskania pozwolenia na budowę Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji projektowo-technicznej z załącznikami dla każdego zadania oddzielnie. b) Wykonawca jest zobowiązany do pełnienia funkcji biegłego w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane i udzielanie odpowiedzi na zadane pytania w terminie 2 dni od przekazania pytań do opracowania. c) pełnienie Nadzoru Autorskiego przez cały okres trwania robót budowlanych, w tym kontrolowanie zgodności prowadzonych prac z dokumentacją projektową obowiązującymi przepisami prawa i normami, wyjaśnianie wątpliwości, dotyczących projektu budowlanego i wykonawczego oraz zawartych w nich rozwiązań oraz ewentualne uzupełnienie szczegółów dokumentacji projektowej, uzgadnianie z Zamawiającym i Wykonawcą robót budowlanych możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w dokumentacji projektowej w odniesieniu do materiałów i konstrukcji oraz rozwiązań technicznych i technologicznych, a zgłoszonych przez kierownika budowy lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Należy nadzorować realizację, aby zakres wprowadzonych zmian nie spowodował istotnej zmiany zatwierdzonego projektu oraz uczestniczyć w komisjach i naradach technicznych organizowanych przez Zamawiającego. Jeśli zajdzie taka potrzeba niezbędny będzie pobyt Projektanta na budowie, w celu sprawdzenia zgodności wykonywania robót budowlanych z rozwiązaniami projektowymi, udzielanie stosownych porad i wskazówek Wykonawcy robót budowlanych, bieżące wyjaśnianie wątpliwości i problemów powstałych w toku robót budowlanych. d) Wykonawca zobowiązuje się do bezpłatnej aktualizacji kosztorysu inwestorskiego przez okres 3 lat od daty jego zatwierdzenia przez Zamawiającego (protokół odbioru dokumentacji). e) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia.
Interne Kennung: SA.270.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zadania: Opis zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy, rewitalizacja skarp, odmulanie dna stawów, wymiana urządzeń przelewowo-upustowych. Powierzchnia obszaru retencji: 5,20 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 70 000,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 35 000,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Woźniki – obszar wiejski, obręb Piasek, działki nr: 108, 103, 95, 626. Adresy leśne: 02-16-1-12-535-g-00, 02-16-1-12-582-b-00, 02-16-1-12-582-f-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 1. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.1-01.
Los: LOT-0002
Titel: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zadania: Opis zadania: Odbudowa stawów paciorkowych w leśnictwie Dyrdy, rewitalizacja skarp, odmulanie dna stawów, wymiana urządzeń przelewowo-upustowych. Powierzchnia obszaru retencji: 3,20 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 40 000,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 20 000,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Woźniki – miasto, obręb Dyrdy, działki: 316, 319. Adresy leśne: 02-16-1-12-578-b-00, 02-16-1-12-578-f-00, 02-16-1-12-578-h-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 2. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.1-02.
Los: LOT-0003
Titel: Budowa zastawek piętrzących w leśnictwie Piłka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zadania: Opis zadania: Budowa czterech zastawek piętrzących w leśnictwie Piłka, betonowo-drewnianych, na rowach leśnych, wysokość piętrzenia do 1 metra. Powierzchnia obszaru retencji: 2,13 ha. Minimalna pojemność obiektów małej retencji: 5 404,00 m3. Minimalna objętość retencjonowanej wody: 5 404,00 m3. Adresy administracyjne: Gmina Koszęcin, obręb Koszęcin, działka 5655, Gmina Lubliniec, obręb Kokotek, działka 1384. Adresy leśne: 02-16-1-7-268-d-00, 02-16-1-7-269-m-00, 02-16-1-07-383-h-00, 02-16-1-07-420-g-00 – lokalizacja wg. załącznika graficznego nr 3. Nr rozliczeniowy zadania: 02-16-1.2-01.