2. Verfahren
Verfahren
Titel: TN00786-2026 Kostdatasystem Måltidsenheten
Beschreibung: Kostdatasystem för Måltidsservice Östersunds Kommun. System för hantering av specialkost, näringsberäkning, menyplanering mm.
Interne Kennung: 26/76
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
638102-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – TN00786-2026 Kostdatasystem Måltidsenheten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare26/76
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000