638166-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych oraz uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Budowa ul. Zdziarskiej na odcinku od ul. Ostródzkiej do ul. Płochocińskiej wraz z mostem nad Kanałem Żerańskim – prace przygotowawcze”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych oraz uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Budowa ul. Zdziarskiej na odcinku od ul. Ostródzkiej do ul. Płochocińskiej wraz z mostem nad Kanałem Żerańskim – prace przygotowawcze”.
Beschreibung: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych oraz uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Budowa ul. Zdziarskiej na odcinku od ul. Ostródzkiej do ul. Płochocińskiej wraz z mostem nad Kanałem Żerańskim – prace przygotowawcze”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1)wykonanie prac przygotowawczych, 2)uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania, w szczególności Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia, 3)uzyskanie decyzji o zezwoleniu realizacji inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań do wykonania robót budowlanych, 4)opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych, 5)opracowanie projektu budowlanego wraz z dokumentacją geotechniczną, 6)opracowanie projektów wykonawczych, 7)opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, 8)opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości, 9)opracowanie przedmiarów robót, 10) uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego wraz z opracowaniem operatu wodnoprawnego 11)wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty, 12)opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego, 13)pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych. 14)przeniesienie praw własności intelektualnej, w tym praw autorskich do wykonanych w ramach umowy prac jak też udzielnie wszelkich zgód i upoważnień do ich modyfikacji i wykonywania praw zależnych.
Interne Kennung: RZP/PW/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych oraz uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Budowa ul. Zdziarskiej na odcinku od ul. Ostródzkiej do ul. Płochocińskiej wraz z mostem nad Kanałem Żerańskim – prace przygotowawcze”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1)wykonanie prac przygotowawczych, 2)uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania, w szczególności Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia, 3)uzyskanie decyzji o zezwoleniu realizacji inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań do wykonania robót budowlanych, 4)opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych, 5)opracowanie projektu budowlanego wraz z dokumentacją geotechniczną, 6)opracowanie projektów wykonawczych, 7)opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, 8)opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości, 9)opracowanie przedmiarów robót, 10) uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego wraz z opracowaniem operatu wodnoprawnego, 11)wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty, 12)opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego, 13)pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych. 14)przeniesienie praw własności intelektualnej, w tym praw autorskich do wykonanych w ramach umowy prac jak też udzielnie wszelkich zgód i upoważnień do ich modyfikacji i wykonywania praw zależnych.
638166-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierRZP/PW/34/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71322500 Engineering-design services for traffic installations, 71322300 Bridge-design services, 71323100 Electrical power systems design services, 71322200 Pipeline-design services
5. Lot
LotLOT-0001