638171-2026 - Ergebnis
Slowenien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesivna dobava živil
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava živil
Beschreibung: Sukcesivna dobava živil
Interne Kennung: JN 036/RN-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 A Mleko
Beschreibung: 1 A Mleko
Interne Kennung: 552235
Los: LOT-0002
Titel: 1 B Mlečni izdelki
Beschreibung: 1 B Mlečni izdelki
Interne Kennung: 552236
Los: LOT-0003
Titel: 1 D Mlečni izdelki brez laktoze
Beschreibung: 1 D Mlečni izdelki brez laktoze
Interne Kennung: 552237
Los: LOT-0004
Titel: 1 E Bio Mleko
Beschreibung: 1 E Bio Mleko
Interne Kennung: 552238
Los: LOT-0005
Titel: 1 F Bio mlečni izdelki
Beschreibung: 1 F Bio mlečni izdelki
Interne Kennung: 552239
Los: LOT-0006
Titel: 4 B Mlinci
Beschreibung: 4 B Mlinci
Interne Kennung: 552240
Los: LOT-0007
Titel: 4 C Otroška hrana
Beschreibung: 4 C Otroška hrana
Interne Kennung: 552241
Los: LOT-0008
Titel: 4 D Pudingi
Beschreibung: 4 D Pudingi
Interne Kennung: 552242
Los: LOT-0009
Titel: 4 E Čokolada in izdelki iz čokolade
Beschreibung: 4 E Čokolada in izdelki iz čokolade
Interne Kennung: 552243
Los: LOT-0010
Titel: 4 F Sladkor umetna sladila in želatina
Beschreibung: 4 F Sladkor umetna sladila in želatina
Interne Kennung: 552244
Los: LOT-0011
Titel: 4 G Marmelada
Beschreibung: 4 G Marmelada
Interne Kennung: 552245
Los: LOT-0012
Titel: 4 H Med
Beschreibung: 4 H Med
Interne Kennung: 552246
Los: LOT-0013
Titel: 4 I Kvas
Beschreibung: 4 I Kvas
Interne Kennung: 552247
Los: LOT-0014
Titel: 4 J Kava in kavovine
Beschreibung: 4 J Kava in kavovine
Interne Kennung: 552248
Los: LOT-0015
Titel: 4 K Krompirjevi kosmiči
Beschreibung: 4 K Krompirjevi kosmiči
Interne Kennung: 552249
Los: LOT-0016
Titel: 4 L Vino, pivo in žgana pijača
Beschreibung: 4 L Vino, pivo in žgana pijača
Interne Kennung: 552250
Los: LOT-0017
Titel: 4 M Konzervirana zelenjava
Beschreibung: 4 M Konzervirana zelenjava
Interne Kennung: 552251
Los: LOT-0018
Titel: 4 N Konzervirano sadje
Beschreibung: 4 N Konzervirano sadje
Interne Kennung: 552252
Los: LOT-0019
Titel: 4 O Moke TIP 500
Beschreibung: 4 O Moke TIP 500
Interne Kennung: 552253
Los: LOT-0020
Titel: 4 P Kaše in kosmiči
Beschreibung: 4 P Kaše in kosmiči
Interne Kennung: 552254
Los: LOT-0021
Titel: 4 Q Testenine
Beschreibung: 4 Q Testenine
Interne Kennung: 552255
Los: LOT-0022
Titel: 4 R Olja
Beschreibung: 4 R Olja
Interne Kennung: 552256
Los: LOT-0023
Titel: 4 S Maščobni proizvodi
Beschreibung: 4 S Maščobni proizvodi
Interne Kennung: 552257
Los: LOT-0024
Titel: 4 T Zdrobi
Beschreibung: 4 T Zdrobi
Interne Kennung: 552258
Los: LOT-0025
Titel: 4 U Brezalkoholne pijače
Beschreibung: 4 U Brezalkoholne pijače
Interne Kennung: 552259
Los: LOT-0026
Titel: 4 V Naravne in mineralne vode 0,5 l
Beschreibung: 4 V Naravne in mineralne vode 0,5 l
Interne Kennung: 552260
Los: LOT-0027
Titel: 4 Z Mešanica kavnega nadomestka - instant
Beschreibung: 4 Z Mešanica kavnega nadomestka - instant
Interne Kennung: 552261
Los: LOT-0028
Titel: 4 W Sol
Beschreibung: 4 W Sol
Interne Kennung: 552262
Los: LOT-0029
Titel: Y BIO IZDELKI
Beschreibung: Y BIO IZDELKI
Interne Kennung: 552263
Los: LOT-0030
Titel: 4 0 BREZGLUTENSKI IZDELKI
Beschreibung: 4 0 BREZGLUTENSKI IZDELKI
Interne Kennung: 552264
Los: LOT-0031
Titel: 5 Jajca
Beschreibung: 5 Jajca
Interne Kennung: 552265
Los: LOT-0032
Titel: 6 A Čaji
Beschreibung: 6 A Čaji
Interne Kennung: 552266
Los: LOT-0033
Titel: 6 B Začimbe
Beschreibung: 6 B Začimbe
Interne Kennung: 552267
Los: LOT-0034
Titel: 6 C Riž
Beschreibung: 6 C Riž
Interne Kennung: 552268
Los: LOT-0035
Titel: 6 D Kis
Beschreibung: 6 D Kis
Interne Kennung: 552269
Los: LOT-0036
Titel: 7 A ZAMRZNJENA ZELENJAVA
Beschreibung: 7 A ZAMRZNJENA ZELENJAVA
Interne Kennung: 552270
Los: LOT-0037
Titel: 7 B ZAMRZNJENO SADJE
Beschreibung: 7 B ZAMRZNJENO SADJE
Interne Kennung: 552271
Los: LOT-0038
Titel: 7 C ZAMRZNJENO PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: 7 C ZAMRZNJENO PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 552272
Los: LOT-0039
Titel: 7 D OSTALA ZAMRZNJENA ŽIVILA
Beschreibung: 7 D OSTALA ZAMRZNJENA ŽIVILA
Interne Kennung: 552273
Los: LOT-0040
Titel: 8 A Mlada govedina
Beschreibung: 8 A Mlada govedina
Interne Kennung: 552274
Los: LOT-0041
Titel: 8 B Teletina
Beschreibung: 8 B Teletina
Interne Kennung: 552275
Los: LOT-0042
Titel: 8 C Izdelki iz svežega govejega mesa
Beschreibung: 8 C Izdelki iz svežega govejega mesa
Interne Kennung: 552276
Los: LOT-0043
Titel: 8 D Ekološko goveje meso
Beschreibung: 8 D Ekološko goveje meso
Interne Kennung: 552277
Los: LOT-0044
Titel: 8 E Ekološko telečje meso
Beschreibung: 8 E Ekološko telečje meso
Interne Kennung: 552278
Los: LOT-0045
Titel: 9 A Piščančje meso
Beschreibung: 9 A Piščančje meso
Interne Kennung: 552279
Los: LOT-0046
Titel: 9 B Puranje meso
Beschreibung: 9 B Puranje meso
Interne Kennung: 552280
Los: LOT-0047
Titel: 9 C Račje meso
Beschreibung: 9 C Račje meso
Interne Kennung: 552281
Los: LOT-0048
Titel: 9 E Izdelki iz svežega perutninskega mesa
Beschreibung: 9 E Izdelki iz svežega perutninskega mesa
Interne Kennung: 552282
Los: LOT-0049
Titel: 10 A Svinjina
Beschreibung: 10 A Svinjina
Interne Kennung: 552283
Los: LOT-0050
Titel: 10 B Izdelki iz svežega svinjskega mesa
Beschreibung: 10 B Izdelki iz svežega svinjskega mesa
Interne Kennung: 552284
Los: LOT-0051
Titel: 10 C Ekološko svinjsko meso
Beschreibung: 10 C Ekološko svinjsko meso
Interne Kennung: 552285
Los: LOT-0052
Titel: 11 A Mesni izdelki iz perutninskega mesa
Beschreibung: 11 A Mesni izdelki iz perutninskega mesa
Interne Kennung: 552286
Los: LOT-0053
Titel: 11 B Mesni izdelki iz govej. in svinj. mesa
Beschreibung: 11 B Mesni izdelki iz govej. in svinj. mesa
Interne Kennung: 552287
Los: LOT-0054
Titel: 11 C Trajne klobase in govej. in svinj. mesa
Beschreibung: 11 C Trajne klobase in govej. in svinj. mesa
Interne Kennung: 552288
Los: LOT-0055
Titel: 11 D Suhomesnati izd. iz govej. in svinj. mesa
Beschreibung: 11 D Suhomesnati izd. iz govej. in svinj. mesa
Interne Kennung: 552289
Los: LOT-0056
Titel: 12 B Zmrznjene ribe
Beschreibung: 12 B Zmrznjene ribe
Interne Kennung: 552290
Los: LOT-0057
Titel: 12 C Izdelki iz rib
Beschreibung: 12 C Izdelki iz rib
Interne Kennung: 552291
Los: LOT-0058
Titel: 12 D Konzervirane ribe
Beschreibung: 12 D Konzervirane ribe
Interne Kennung: 552292
Los: LOT-0059
Titel: 13 A Kruh
Beschreibung: 13 A Kruh
Interne Kennung: 552293
Los: LOT-0060
Titel: 13 B Sveže pecivo
Beschreibung: 13 B Sveže pecivo
Interne Kennung: 552294
Los: LOT-0061
Titel: 13 C Drobtine in prepečenec
Beschreibung: 13 C Drobtine in prepečenec
Interne Kennung: 552295
Los: LOT-0062
Titel: 14 B Suho sadje
Beschreibung: 14 B Suho sadje
Interne Kennung: 552296
Los: LOT-0063
Titel: 15 B Suha zelenjava
Beschreibung: 15 B Suha zelenjava
Interne Kennung: 552297
Los: LOT-0064
Titel: 16 C Kisana zelenjava
Beschreibung: 16 C Kisana zelenjava
Interne Kennung: 552298
Los: LOT-0065
Titel: 20 A menza
Beschreibung: 20 A menza
Interne Kennung: 552299
Los: LOT-0066
Titel: 20 B bar
Beschreibung: 20 B bar
Interne Kennung: 552300