638191-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Beratung in der Haustechnik – Heraanbesteding Analistenpool Woningbouw
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHeraanbesteding Analistenpool Woningbouw
BeschreibungHet ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening is voornemens middels deze Europese aanbesteding een Raamovereenkomst af te sluiten met zes (6) dienstverleners, die beschikken over expertise op het gebied van vastgoed-, project-, en gebiedsontwikkeling. Deze bureaus vormen samen de analistenpool die ingezet wordt om o.a. de Toetsingscommissie Woningbouwimpuls te adviseren, macro-economische studies uit te voeren naar de financiële haalbaarheid van woningbouw en die adviseert over de financiële haalbaarheid van specifieke locaties en plannen. Zie verder het Beschrijvend document.
Interne Kennung201865002.345.001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie Beschrijvend document.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315210 Beratung in der Haustechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening is voornemens middels deze Europese aanbesteding een Raamovereenkomst af te sluiten met zes (6) dienstverleners, die beschikken over expertise op het gebied van vastgoed-, project-, en gebiedsontwikkeling. Deze bureaus vormen samen de analistenpool die ingezet wordt om o.a. de Toetsingscommissie Woningbouwimpuls te adviseren, macro-economische studies uit te voeren naar de financiële haalbaarheid van woningbouw en die adviseert over de financiële haalbaarheid van specifieke locaties en plannen. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung1