638195-2025 - Ergebnis
Polen – Kunststoffe in Primärformen – Dostawa flokulantu do wspomagania procesu mechanicznego odwadniania (kondycjonowania) 25 000 Mg s.m. osadu przefermentowanego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa flokulantu do wspomagania procesu mechanicznego odwadniania (kondycjonowania) 25 000 Mg s.m. osadu przefermentowanego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa flokulantu do wspomagania procesu mechanicznego odwadniania osadu przefermentowanego. Flokulant ma być dostarczany w postaci stałej – proszku w opakowaniach w tzw. big bag-ach (500 do 750 kg) do Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków, używanego do odwadniania osadów przefermentowanych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 2. Zamawiający zapewnia zakup przedmiotu umowy w ilości 60% kg. Pozostała ilość flokulantu objętego przedmiotem umowy, 40% kg uzależniona jest od ilości ścieków dopływających do Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków oraz od przebiegu procesów technologicznych na oczyszczalni ścieków, dlatego Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wielkości zamówienia w zakresie pozostałych 40% kg.
Vorherige Bekanntmachung476919-2025
Interne KennungPN/015/D/2025/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 378 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24500000 Kunststoffe in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001