See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną sprzedaż oraz dostawę materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1-materiały medyczne nr 1, 2) CZĘŚĆ 2- materiały medyczne nr 2, 3) CZĘŚĆ 3-materiały medyczne nr 3, 4) CZĘŚĆ 4-materiały różne do EKG, USG, KTG; 5) CZĘŚĆ 5-cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki; 6) CZĘŚĆ 6-cewniki Foley, cewniki do odsysania; 7) CZĘŚĆ 7-kaniule, 8) CZĘŚĆ 8-igły, 9) CZĘŚĆ 9-strzykawki, 10) CZĘŚĆ 10- filtry oddechowe, 11) CZĘŚĆ 11-materiały anestezjologiczne, 12) CZĘŚĆ 12-fartuchy, czepki, maski chirurgiczne; 13) CZĘŚĆ 14-etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek, 14) CZĘŚĆ 15- obłożenie pola operacyjnego nr 2, 15) CZĘŚĆ 16-przyrządy do żywienia dojelitowego, 16) CZĘŚĆ 17-rurki intubacyjne, 17) CZĘŚĆ 18-rurki tracheostomijne, 18) CZĘŚĆ 19-worki na mocz, 19) CZĘŚĆ 20-materiały różne na blok operacyjny nr 1, 20) CZĘŚĆ 21-materiały różne na blok operacyjny nr 2, 21) CZĘŚĆ 22-rękawy do sterylizacji folia-papier, 22) CZĘŚĆ 23-materiały do hemofiltracji nerek, 23) CZĘŚĆ 24-akcesoria do ssaków elektrycznych, 24) CZĘŚĆ 25-materiały różne na blok operacyjny nr 3, 25) CZĘŚĆ 26-zestaw do pomiaru metodą krwawą, 26) CZĘŚĆ 27-zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory; 27) CZĘŚĆ 28-strzykawki do pomp infuzyjnych, 28) CZĘŚĆ 29-zestaw do wkłucia centralnego, 29) CZĘŚĆ 30-zestawy oddechowe, 30) CZĘŚĆ 31-system do nawilżania tlenu, 31) CZĘŚĆ 32-zestawy ginekologiczne, 32) CZĘŚĆ 33-ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych, 33) CZĘŚĆ 34-igły i kaniule bezpieczne, 34) CZEŚĆ 35-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych, 35) CZĘŚĆ 36-zestaw ciągłego znieczulenia zewnątrzoponowego, 36) CZEŚĆ 38-butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert, 37) CZĘŚĆ 39-zestaw do pomp infuzyjnych, 38) CZEŚĆ 40-narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych, 39) CZĘŚĆ 41-akcesoria do drenażu, 40) CZĘŚĆ42-jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D, 41) CZĘŚĆ 43-zestaw do podciśnieniowego leczenia ran, 42) CZEŚĆ 44-podkłady higieniczne, 43) CZĘŚĆ 45-zestawy zabiegowe, 44) CZEŚĆ 46-materiały medyczne nr 4, 45) CZĘSĆ 47-materiały medyczne nr 5, 46) CZEŚĆ 48-bielizna jednorazowego użytku, 47) CZĘŚĆ 49-zestaw do pobierania i transportu wymazów, 48) CZEŚĆ 50-materiały eksploatacyjne do sterylizacji, 49) CZĘŚĆ 52-materiały medyczne nr 7, 50) CZĘŚĆ 53-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1, 51) CZĘŚĆ 54-rękawice medyczne-chirurgiczne, 52) CZĘŚĆ 55-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 2, 53) CZĘŚĆ 56-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1, 54) CZĘŚĆ 57-zestawy zabiegowe, serwety; 55) CZĘŚĆ 58-probówki do zagęszczania kału, 56) CZĘŚĆ 59- materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2, 57) CZĘŚĆ 60-ręczniki celulozowe, 58) CZĘŚĆ 61-cewniki pośrednie, 59) CZĘŚĆ 62-gazowa linia pomiarowa, 60) CZĘŚĆ 63-jednorazowe maski krtaniowe, 61) CZĘŚĆ 64-przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej, 62) CZĘŚĆ 65-klipsy tytanowe, 63) CZĘŚĆ 66-ostrza jednorazowego użytku do zabiegów otolaryngologicznych, 64) CZĘŚĆ 67-elementy zużywalne do wieży artroskopowej, 65) CZĘŚĆ 68-materiały medyczne nr 8, 66) CZĘŚĆ 69-zgłębniki żołądkowe, 67) CZĘŚĆ 70-akcesoria endoskopowe nr 2, 68) CZĘŚĆ 71-materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O2), 69) CZĘŚĆ 72-akcesoria do sterylizacji, 70) CZĘŚĆ 73-kaniula pediatryczna, 71) CZĘŚĆ 74-żel do cewnikowania, 72) CZĘŚĆ 75-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1, 73) CZĘŚĆ 76-systemy bezigłowe, 74) CZĘŚĆ 77-materiały zużywalne do zabiegów urologicznych, 75) CZĘŚĆ 78-worki laparoskopowe, 76) CZĘŚĆ 79-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne, 77) CZĘŚĆ 80-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2, 78) CZĘŚĆ 81-gąbka hemostatyczna, 79) CZĘŚĆ 82-zestaw endoskopowy do tamowania krwawień, 80) CZĘŚĆ 83-strzykawki z solą fizjologiczną. 2. Szczegółowy opis poszczególnych CZĘŚCI zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 374868-2025
Interne Kennung: SOSA.ZP.3321.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: materiały medyczne nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 1 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: materiały medyczne nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 2 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: materiały medyczne nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 3 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4: materiały różne do EKG,USG,KTG
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 4 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5: cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 5 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6: cewniki Foley, cewniki do odsysania
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 6 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7:kaniule
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 7 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8: igły
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 8 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9: strzykawki
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 9 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10: filtry oddechowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 10 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10